Струмовимірювальні кліщі Fluke i410 ідеально підходять для розширення струмового діапазону приладів Fluke. Великий затискач спрощує роботу у важкодоступних місцях. Незамінна річ при проведенні монтажних, демонтажних робіт, планового чи профілактичного технічного обслуговування, перевірок стану електрообладнання.
Особливості
- Зонд Голла, що вимірює струм від 1 до 400 А.
- Вихід 1 мВ/А забезпечує легке зняття показань без розриву кола.
- Функція встановлення нуля.
- Екрановані штекери типу «банан»: так.
- Гарантія: 1 рік.
Технічні характеристики
| Тип вимірювань | Зонд Голла |
| Номінальний діапазон струму (AC/DC) | 400 А |
| Діапазон безперервного струму (AC/DC) | 1 A - 400 A |
| Мінімальний вимірюваний струм | 0,5 А |
| Похибка | 3,5% + 0,5A (% від показання + мін.значення) |
| Частота DC | 3 кГц |
| Вихідний рівень (рівні) | 1 мВ/А |
| Максимальна напруга | 600 В |
| Безпека | CAT III, 600 В |
| Живлення | Батарея 6LR61, 9 В (час роботи до 60 годин) |
| Максимальний діаметр провідника | 30 мм 2 × 25 мм |
| Довжина кабелю | 1,6 м |
| Габарити | 209 × 78 × 48 мм |
| Вага з батареєю | 500 г |
| Вага з футляром | 722 г |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fluke |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 000 ₴

