
Гідравлічний відбійний молоток Hycon HH23 професійний будівельний інструмент
99 990 ₴
- Під замовлення
- Код: 1010023
Відправка з 15 квітня 2026+380 (93) 004-51-01
- +380 (66) 602-70-05
- +380 (96) 520-31-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
HYCON HH23 - це надійний і потужний гідромолот, призначений для виконання важких будівельних та ремонтних робіт. Завдяки своїй конструкції та технології роботи, він забезпечує ефективне руйнування залізобетону, асфальту, а також використовується для трамбування та інших завдань, що потребують високої потужності. Пристрій легко підключається до гідравлічних систем серії HPP та сумісний з різними джерелами гідравлічної енергії, що робить його універсальним інструментом для професійних будівельних та ремонтних робіт. Стандартний розмір інструменту - шестигранник 25 х 108 мм, що забезпечує зручність та універсальність у використанні. HYCON HH23 ідеально підходить для підрядників, муніципальних служб, армійських підрозділів та компаній, що здають обладнання в оренду, завдяки своїй міцності та ефективності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HYCON |
| Країна виробник | Данія |
| Вага | 23.4 кг |
| Максимальна сила удару | 85 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 1380 уд/хв |
| Потік масла | 20 літр/хв |
| Робочий тиск | 120 бар |
| Стан | Новий |
| Рівень вібрації | 8 м/с2 |
| Рівень шуму | 108 дБ |
| Основні атрибути | |
| Висота | 850 мм |
| Довжина: | 1040 мм |
| Місткість оливного бака | 15 л |
| Потужність у к. с. | 27 к. с. |
| Номінальне подавання | 60 л/хв |
| Номінальний робочий тиск | 12 МПа |
| Тип | Мобільна |
| Тип приводу | Гідравлічний |
| Ширина | 740 мм |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 990 ₴
