
Гідравлічний відбійний молоток Hycon HH15 професійний будівельний інструмент
99 990 ₴
- Під замовлення
- Код: 1010015
Відправка з 31 травня 2026+380 (93) 004-51-01
- +380 (66) 602-70-05
- +380 (96) 520-31-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
HYCON HH15 - це професійний гідромолот, призначений для виконання завдань у сфері легкого будівництва та демонтажу. Завдяки своїй конструкції та принципу роботи, він ефективно перетворює гідравлічну енергію на механічну дію, дозволяючи легко руйнувати різні матеріали. Компактний та легкий (всього 19,2 кг), цей інструмент забезпечує високу продуктивність, порівнянну з більш важкими моделями вагою 25-30 кг. Він підходить для використання як у приміщенні, так і на відкритому повітрі, незалежно від погодних умов та наявності пилу, а також здатний працювати під водою. В комплект поставки входять антивібраційні рукоятки, що забезпечують комфорт та безпеку під час експлуатації. Спільно з гідравлічним силовим агрегатом HYCON HPP06, HH15 утворює базовий комплект для ефективного та недорогого демонтажу різних конструкцій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HYCON |
| Країна виробник | Данія |
| Вага | 19.2 кг |
| Максимальна кількість ударів | 1830 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 40 Дж. |
| Потік масла | 20 літр/хв |
| Робочий тиск | 100 бар |
| Рівень вібрації | 6.6 м/с2 |
| Рівень шуму | 105 дБ |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Місткість оливного бака | 15 л |
| Висота | 850 мм |
| Довжина: | 1040 мм |
| Номінальне подавання | 60 л/хв |
| Номінальний робочий тиск | 12 МПа |
| Тип | Мобільна |
| Тип приводу | Гідравлічний |
| Ширина | 740 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 27 к. с. |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 990 ₴
