
Гідравлічний відбійний молоток Hycon HH10RV професійний інструмент
99 990 ₴
- Під замовлення
- Код: 1010110
Відправка з 15 квітня 2026+380 (93) 004-51-01
- +380 (66) 602-70-05
- +380 (96) 520-31-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Гідравлічні молоти серії HYCON HH - це надійні та потужні інструменти, призначені для ефективного виконання важких будівельних та демонтажних робіт. Завдяки використанню високоякісних компонентів та міцної конструкції, ці молоти забезпечують довгий термін служби та стабільну роботу в найекстремальніших умовах та за будь-якої погоди. Їхні основні характеристики включають високу продуктивність і надійність, що дозволяє працювати без простоїв і підвищує ефективність виконання завдань. Модель HYCON 20 кг перевершує за потужністю багато електричних та механічних аналогів вагою 25–30 кг, що робить її відмінним вибором для професіоналів. У стандартній комплектації серія HH оснащена системою гасіння вібрації з ручкою HYCON, яка знижує рівень вібрації до 4,8 м/с², забезпечуючи комфорт та безпеку оператора при тривалій роботі. Конструкція гідравлічних молотів включає всього дві частини, що рухаються, постійно змащувані гідравлічним маслом, що мінімізує знос і знижує експлуатаційні витрати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HYCON |
| Країна виробник | Данія |
| Вага | 10 кг |
| Основні атрибути | |
| Висота | 850 мм |
| Довжина: | 1040 мм |
| Місткість оливного бака | 15 л |
| Потужність у к. с. | 27 к. с. |
| Номінальне подавання | 60 л/хв |
| Номінальний робочий тиск | 12 МПа |
| Тип | Мобільна |
| Тип приводу | Гідравлічний |
| Ширина | 740 мм |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 990 ₴
