UNI-T UT302C+ – це надійний та простий у використанні інфрачервоний пірометр, призначений для безконтактного вимірювання температури у діапазоні –32ºC ~ 1100ºC / -25.6℉~2012℉. Звукова та світлодіодна сигналізація, що попереджає про перевищення температурного діапазону, спрацьовує менш ніж за 250 мс. Це дозволяє швидко та ефективно виявити потенційно небезпечні об'єкти. Для отримання найточніших результатів, ви можете зберегти до п'яти значень коефіцієнта випромінювання, щоб пізніше швидко перемикати їх, відповідно до типу поверхні.
Пірометр UT302C + ідеально підходить для перевірки розподільного та транспортного устаткування, систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря, пошуку та усунення несправностей у транспортних засобах, а також для використання в інших областях.
Особливості
- Діапазон вимірювання температури: –32ºC ~ 1100ºC / -25.6℉~2012℉.
- Кільцева лазерна індикація.
- Можливість зберегти до 5 заздалегідь встановлених значень коефіцієнта випромінювання, а також до 5 максимальних/мінімальних значень температури, при досягненні яких пірометр видаватиме сигнал.
- Висококонтрастний кольоровий EBTN-дисплей з підсвічуванням.
- Триколірна (червоно-зелено-синя) світлодіодна та звукова сигналізація.
- Вимірювання максимального, мінімального, середнього, диференціального значення.
- Функція утримання даних.
- Блокування кнопки сканування для проведення вимірювань, що вимагають тривалого моніторингу температури.
- Можливість зберегти до 99 результатів вимірювань з датою та часом.
- Автоматичне вимкнення.
- Блокування кнопки сканування.
- Отвір для кріплення на штатив.
Технічні характеристики
| Діапазон вимірювання | -32℃~1100℃ |
| -25.6℉~2012℉ | |
| Точність | ≥0℃: ±1.5℃ або ±1.5%; <0℃: ±(1.5℃+0.1℃/℃) |
| ≥32℉: ±3.0℉ або ±1.5%; <32℉: ±(3.0℉+0.1℉/℉) | |
| Похибка результатів | 0.7℃ або 0.7% (1.5℉ або 0.7%) |
| Оптична роздільна здатність | 20:1 |
| Інерційність | 250 мс |
| Коефіцієнт випромінювання | 0.1~1.0 (регульований, можливість зберегти до 5 заздалегідь встановлених значень) |
| Спектральний діапазон | 8 мкм ~ 14 мкм |
| Потужність лазера | < 1 мВт |
| Загальні характеристики | |
|---|---|
| Дисплей | кольоровий EBTN, 35 мм × 35 мм |
| Живлення | батарея 9В |
| Робоча температура | 0℃~50℃ (32℉~122℉) |
| Температура зберігання | -20℃~60℃ (-4℉~140℉) |
| Відносна вологість | <90% (без конденсації) |
| Ударостійкість | падіння з висоти 1 м |
| Габарити | 179 мм × 126,5 мм × 53 мм |
| Вага | 310 г |
(уточнений опис)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UNI-T |
- Ціна: 3 936 ₴

