UNI-T UT303A+ – це надійний та простий у використанні інфрачервоний пірометр, призначений для безконтактного вимірювання температури у діапазоні -32ºC~800ºC. Звукова та світлодіодна сигналізація, що попереджає про перевищення температурного діапазону, спрацьовує менш ніж за 250 мс. Це дозволяє швидко та ефективно виявити потенційно небезпечні об'єкти. Для отримання найточніших результатів, ви можете зберегти до п'яти значень коефіцієнта випромінювання, щоб пізніше швидко перемикати їх, відповідно до типу поверхні.
Пірометр UT303A + ідеально підходить для перевірки розподільного та транспортного устаткування, систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря, пошуку та усунення несправностей у транспортних засобах, а також для використання в інших областях.
Особливості
- Діапазон вимірювання температури: –32ºC ~ 800ºC.
- Функція установки меж, при досягненні яких прилад видасть звуковий та візуальний сигнал.
- Висококонтрастний кольоровий EBTN-дисплей з підсвічуванням.
- Вимірювання максимального, мінімального, середнього, диференціального значення.
- Функція утримання даних.
- Індикатор низького заряду батареї.
- Автоматичне вимкнення.
- Блокування кнопки сканування.
- Отвір для кріплення на штатив.
Технічні характеристики
| Діапазон вимірювання | -32℃~800℃ |
| -25.6℉~1472℉ | |
| Точність | ≥0℃: ±1.5℃ або ±1.5%; <0℃: ±(1.5℃+0.1℃/℃) |
| ≥32℉: ±3.0℉ або ±1.5%; <32℉: ±(3.0℉+0.1℉/℉) | |
| Похибка результатів | 0.7℃ або 0.7% (1.5℉ або 0.7%) |
| Оптична роздільна здатність | 30:1 |
| Інерційність | ≤250 мс |
| Коефіцієнт випромінювання | 0.1~1.0 (регульований, можливість зберегти до 5 заздалегідь встановлених значень) |
| Спектральний діапазон | 8 мкм ~ 14 мкм |
| Потужність лазера | < 1 мВт |
| Загальні характеристики | |
|---|---|
| Дисплей | кольоровий EBTN, 35 мм × 35 мм |
| Живлення | батарея 9В |
| Робоча температура | 0℃~50℃ (32℉~122℉) |
| Температура зберігання | -20℃~60℃ (-4℉~140℉) |
| Відносна вологість | <90% (без конденсації) |
| Ударостійкість | падіння з висоти 1 м |
| Габарити | 179 мм × 126 мм × 53 мм |
| Вага | 310 г |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UNI-T |
- Ціна: 4 164 ₴

