UNI-T UT116A – це мультиметр-пробник, призначений для вимірювання постійної напруги, опору, ємності, а також для тестування діодів та перевірки провідності електричного кола.
Особливості
- Вимірювання постійної напруги, опору, ємності, тестування діодів, перевірка провідності електричного кола.
- Тестування полярності напівпровідникових стабілітронів
- Автоматичний вибір діапазону.
- Автоматичне вимкнення.
Технічні характеристики
| Опір | 30 МОм |
| Ємність | 30 мФ |
| Тестування діодів | 3 В |
| LED/напівпровідник | близько 21 В/1 мА |
| Перевірка провідності | <30 Ом |
| Постійна напруга | 36 В |
| Дисплей | 39 мм × 20 мм, 3000 відліків |
| Живлення | 1,5В батарея (R03) × 2 |
| Габарити | 204 мм × 33 мм × 25 мм |
| Вага | близько 80 г |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UNI-T |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 494 ₴

